Офісна техніка,
витратні материали,
сервіс

Новини

ЕКОНОМІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ БФП. ЧАСТИНА 1.3

11.09.2018

Мінімальні витрати  для більшої зручності. Ви користання безконтактних карт.

Найбільш зручним інструментом доступу до БФП в режимі ідентифікації користувачів є безконтактні карти, які використовуються в організаціях як для входу/виходу в офіс, так і в окремі кімнати.

Тип зчитувача безконтактних карт підбирається індивідуально відповідно до її стандарту і може бути вмонтованим в корпус апарату (за передньою кришкою), розташовуватися на робочому столі або прикріплятися до МФУ підручними засобами (за допомогою скотчу або липучки, наприклад).

У чому зручність?

 

Після реєстрації безконтактної картки, для доступу до БФП і/або початку друку свого завдання користувачеві досить просто доторкнутися карткою до зчитувача: апарат буде розблоковано, а роботи, надіслані з комп’ютера на друк в режимі ідентифікації користувача, надрукуются.

Витрати

Загальні витрати залежать від типу зчитувача (від 160 євро) і методу його кріплення до МФУ. Ну і від вартості самих карт, якщо організація їх ще не використовує.

 

В наступній публікації ми розповімо про платформу Ysoft SafeQ. Дане рішення надає можливість контролю корпоративного оточення друкування, підвищенню загальної продуктивності роботи з документами і захисту конфіденційної інформації.

Запитання та відгуки надсилайте на vmo@gloria.com.ua