Офісна техніка,
витратні материали,
сервіс

Новини

Konica Minolta отримала дві нагороди BLI PRO 2019

16.10.2018

Незалежна лабораторія Buyers Lab консалтингового агентства Keypoint Intelligence нагородила Konica Minolta Business Solutions Europe двома нагородами BLI PRO 2019. Компанія отримала премію за цифрові друкарські машини AccurioPress 6136 і AccurioPress C3080.

Buyers Lab присудив премію PRO за результатами тестування пристроїв продуктивного сегмента – AccurioPress 6136 і AccurioPress C3080, які отримали найвищі бали в найважливіших категоріях оцінки, зокрема, «управління завданнями» і «робота з носіями», а також показали відмінні результати в інших категоріях. Завдяки цьому обидві моделі стали кращими продуктивними системами серед усіх учасників випробувань.

AccurioPress 6136 – монохромна цифрова друкарська машина, призначена для високоякісного чорно-білого друку у великих обсягах. Машина працює зі швидкістю 136 сторінок на хвилину, максимальна ємність пристроїв подавання паперу становить 18 000 листів. ЦДМ обладнана автоматичними системами коригування щільності та положенням зображення на аркуші, які працюють в реальному часі. Вони забезпечують стабільність і постійність якості відбитка в тиражі.

AccurioPress C3080 є універсальною системою друку, яка здатна працювати з широким спектром паперових і синтетичних носіїв, здійснювати автоматичний двосторонній друк навіть на банерах і здійснювати різні варіанти післядрукарської обробки в лінію. Інтелектуальний модуль контролю та підтримання якості друку забезпечує повну автоматизацію настройки друкованого механізму і стабільності зображення у тиражі. Швидкість друку складає до 80 стор./хв.

Завдяки роздільній здатності 1200×1200 dpi обидві машини можуть відтворювати реалістичні зображення з плавними градаціями і чіткими контурами.

Konica Minolta вже багато років утримує лідерство на європейському ринку в сфері продуктивного друку. Компанія розробляє рішення як для малого і середнього бізнесу, так і для великих корпорацій, які допомагають підвищувати продуктивність роботи і отримувати додаткові джерела прибутковості. Технології та інновації Konica Minolta в сфері цифрової продуктивної друку в останні кілька років розвиваються величезними темпами. І престижна нагорода від Keypoint Intelligence за її цифрові машини – тому підтвердження. Експерти галузі визнають компанію лідером в цій сфері і відзначають її внесок в удосконалення технологій цифрових систем друкування та їх продукції.

З оригінальним пресс-релізом Konica Minolta Business Solutions Europe можна ознайомитись тут.

Коментар компанії Глорія

Монохромна AccurioPress 6136 – старша модель серії з трьох цифрових друкуючих машин, до якої також належать “суто принтерна” версія AccurioPress 6136P і AccurioPress 6120, що друкує зі швидкістю 120 стоінок А4 за хвилину (66 стор./хв. формату SRA3).

Повноколірна AccurioPress C3080 – старша модель серії з 4-х ЦДМ, до якої також належать “суто принтерна” версія  AccurioPress C3080P, AccurioPress C3070 і бюджетна економічна модель AccurioPrint C3070L. Останні дві друкують зі швидкістю 71 сторінок А4 за хвилину (36 стор./хв. формату SRA3).

Щоб отримати більш детальну інформацію, пишіть на vmo@gloria.com.ua.