Офісна техніка,
витратні материали,
сервіс

Новини

БФП Konica Minolta захищають дані від хакерів – числені спроби злому службами NTT DATA виявились безрезультатними

30.10.2018

Konica Minolta Business Solutions USA, Inc. (Konica Minolta) оголосила результати широкого тесту безпечності серії багатофункціональних пристроїв Konica Minolta (МФУ) на спроби злому. Тести, проведені NTT DATA Services, визнаним на міжнародному рівні постачальником ІТ-послуг, підтвердили, що пристрої добре захищені від порушень безпеки.

Злом життєво важливої конфіденційної інформації – ризик, з яким щодня стикаються серйозні компанії. Щоб вирішити цю проблему, Konica Minolta залучила компанії NTT DATA Services і NTT Security для проведення серії спроб злому популярної лінійки БФП bizhub. Метою хакерських атак стало бажання усунути острахи замовників обладнання Konica Minolta щодо можливостей несанкціонованого доступу через пристрої друку до даних своєї компанії.

В рамках тесту досвічені спеціалісти NTT Security здійснювали численні спроби злому операційної системи багатофункціональних пристроїв bizhub, включаючи спроби доступу до даних на жорсткому диску БФП, проникнення в корпоративну мережу через БФП, а також через порт факсу та USB-накопичувач. Всі спроби витягти дані не вдалися, а конфіденційність збереженої інформації залишилася недоторканою.

Таким чином, тестування безпеки БФП Konica Minolta шановним експертом з глобальної безпеки підтвердило, що вони добре захищені від хакерських атак, включаючи тактику грубої сили.

Додаткова інформація

NTT DATA Services, штаб-квартира якої знаходиться в Плано, штат Техас, є підрозділом NTT DATA Corporation, однієї з 10 провідних світових бізнес-провайдерів і постачальників ІТ-послуг. NTT Security є спеціалізованою компанією безпеки і центром передового досвіду в області безпеки для NTT Group, що дозволяє їй надавати гнучкі бізнес-рішення для потреб цифрового трансформації клієнтів.

З оригінальним прес-релізом Konica Minolta Business Solutions Europe можна ознайомитись тут.

Щоб отримати більш детальну інформацію, пишіть на vmo@gloria.com.ua.