Офісна техніка,
витратні материали,
сервіс

Новини

Софт Konica Minolta Dispatcher Suite для автоматизації процесів документообігу

12.03.2019

Konica Minolta випускає на ринок офісної друку комплект програм Dispatcher Suite, призначений для безпечного управління друкуванням, автоматизації процесів документообігу і маршрутизації документів. Дане рішення є масштабованим, тобто призначеним для компаній будь-якого розміру – від малих підприємств до територіально розподілених корпорацій.

До складу Dispatcher Suite входять два продукти: Dispatcher Paragon для централізованого управління інфраструктурою друку, контролю безпеки і витрат, і Dispatcher Phoenix для формування процесів документообігу та автоматизації обробки документів.

Програмний пакет забезпечує централізоване управління інфраструктурою друку і підвищує безпеку її використання завдяки авторизації користувачів на БФП і розподілу прав доступу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на панелі управління БФП збільшує продуктивність роботи і скорочує кількість помилок користувачів. Він включає потужний інструмент Workflow Builder, який дозволяє легко створювати складні робочі процеси, пропонуючи широкий вибір сторонніх конекторів для таких хмарних сервісів, як Dropbox, Google Drive, OneDrive та інших.

В кінці минулого року аналітики Keypoint Intelligence визнали пакет рішень Konica Minolta «Кращою лінійкою програмного забезпечення в галузі управління документообігом». Згідно з результатами оцінки, проведеної аналітиками незалежного дослідницького центру офісної техніки та програмних рішень Buyers Lab, Konica Minolta стала кращою серед провідних OEM-постачальників в категоріях: оцифровка і автоматизація документообігу, управління документами і пристроями. Аналітики Keypoint Intelligence відзначили кілька програмних продуктів Konica Minolta і незалежних виробників, включаючи платформу для автоматизації документообігу Dispatcher Phoenix.

Dispatcher Suite вже пропонується в країнах Європейського Союзу, США та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Про його доступність в Україні буде оголошено окремо.