• Роздріб: (044) 239-24-25
 • Витратні
  матеріали: (098) 065-66-65
 • Сервіс: (044) 239-24-38

Питання-Відповідь

Сервис ремонт

Оплата праці від 5000 грн (ставка + відсоток від продажів)

Вимоги:

– Відповідальне ставлення і бажання працювати;

– Впевнений користувач ПК;

– Знання офісної техніки (буде перевагою);

– Бажання вдосконалюватися, і вчитися новому;

– Досвід в сфері тендерних закупівель (буде перевагою).

Основні завдання:

– Спілкування з покупцями, визначення їх потреб і продаж товару;

– Виписка рахунків, укладання договорів;

– Участь у тендерах (електронні торги).

Надсилайте свої резюме на e-mail: office@gloria.com.ua або факсом 536-12-38 (автомат) із зазначенням вакансії (Менеджер прямих продажів).

Після завантаження паперу в касету необхідно щільно притиснути напрямні до заднього і бічних торців паперу. Якщо папір буде вільно лежати між напрямними, може статися перекіс і застрягання під час його подавання з касети.

Перемикач форматів паперу (Metric / Inch) всередині універсальної касети знаходиться в неправильному положенні. При використанні паперу метричних форматів (А3, А4, А5) встановіть його в положення – Metric. ·

Аркуш паперу може впасти під універсальну касету. Витягніть касету повністю назовні і дістаньте папір, яка може перебувати всередині машини за задньою стінкою універсальної касети.

Перемикач форматів паперу (Metric / Inch) всередині універсальної касети знаходиться в неправильному положенні. При використанні паперу метричних форматів (А3, А4, А5) встановіть його в положення – Metric.

Аркуш паперу може впасти під універсальну касету. Витягніть касету повністю назовні і дістаньте папір, яка може перебувати всередині машини за задньою стінкою універсальної касети.

Оплата труда от 10000 грн.

Требования:

 • ответственное отношение и желание работать;
 • желателен опыт работы;
 • знания технического английского;
 • желание совершенствоваться, и учится новому.

Обязанности:

 • Общение с покупателями по техническим проблемам;
 • выполнение ремонтных работ;
 • выписка актов и заполнения программы учета;
 • изучение технической документации по новой технике.

Присылайте свои резюме на e-mail: office@gloria.com.ua с указанием вакансии (Мастер по ремонту оргтехники).

Оплата праці від 6000 грн.
вимоги:
– Уважність, відповідальність, бажання працювати;
– Користувач ПК;
Основні завдання:
– Завантаження і вивантаження товару;
– Прийом товару;
– Упаковка товару за накладними для відправки одержувачу;
– Проведення інвентаризації

Надсилайте свої резюме на e-mail: office@gloria.com.ua із зазначенням вакансії (Комірник).

 • Принт-сервер Wavlink представляє собою мережевий USB сервер, який забезпечує під’єднання bizhub 226 до мережі Ethernet через порт USB 2.0.

  Дане рішення дозволяє:

  • — Здійснювати мережевий друк документів з операційних систем  Windows и MacOS;
  • — Оптимізувати процеси друку та сканування на БФП без мережевого інтерфейсу, розширюючи таким чином їх функціонал можливістю роботи в мережі;
  • — Ефективно використовувати можливості БФП, підвищуючи мобільність та зручність користування.

  .

У брошурі bizhub 227 серед перерахованих функцій друку значиться “друк на копіювальному папері”. Цей буквальний переклад з англійської “carbon copy print” вимагає уточнення.

Дана функція насправді означає можливість друкування одного документа на різних носіях (папері), завантажених в різні лотки апарату. Саме так пояснюється в довідковій інформації драйвера принтера: “The same document is printed repeatedly using the multiple paper trays selected”.

Завдання: необхідно надрукувати декілька примірників документу на папері різної якості або кольорів. Наприклад, транспортна компанія приймає від постачальника вантаж для відправки клієнтові. Кур’єру транспортної компанії передається комплект документів, який містить кілька примірників: для клієнта (на якісному папері), для постачальника (підписати у клієнта і повернути постачальнику – на папері блідо-жовтого кольору) і, нарешті, для внутрішньої звітності (на папері для вторсировини) .

Рішення: функціонал драйвера bizhub 227 дозволяє відправляти на друк документи «одним кліком», налаштувавши функцію «Під копірку» / «Carbon Copy».

Реалізація: в закладці драйвера “Основн.” змініть стандартне налаштування лотка “Авто” на “Лоток1” (з нього буде подаватись папір для 1-го екземпляру). Далі, в закладці драйвера “Режим обложки” поставте галочку напроти “Копия, полученная через…” і у спливаючому вікні задайте лотки для паперу для 2-ї і 3-ї копії, наприклад, “Лоток2” і “Лоток ручн. подачи”.

Налаштування драйвера принтера “Защищенная печать” (в оригіналі – “Secure Print”) доступна для МФУ Konica Minolta bizhub, починаючи з моделі bizhub 227 монохромної лінійки і bizhub C227 повнокольорової.

Призначення: друкування документів в присутності відправника.

Проблема: необхідно надрукувати конфіденційний документ на “коридорному” БФП.

Рішення: стандартний функціонал Secure Print (конфіденційне / захищене / безпечне друкування) дозволяє почати
друк документів тільки після введення пароля з панелі управління МФУ.

Як це зробити: при активації функції “Защищенная печать” документам присвоюється ID і пароль, і вони зберігаються в системній скринці «Защищенная печать» на жорсткому диску БФП. Так як для початку друкування документів необхідно ввести задані відправником ID і пароль, документи не будуть роздруковані до тих пір, поки відправник не запустить процес друку з панелі БФП. Пристрій надрукує документи в присутності відправника, що вбереже інформацію від сторонніх очей. Цей спосіб друку чудово підходить для безпечного друкування конфіденційних документів.

Дії при відсиланні на друк: в закладці драйвера принтера «Основн.» виберіть метод виведення “Защищенная печать”. Вікно «Настройки пользователя» відкриється автоматично. Введіть ID і пароль, які згодом необхідно буде ввести з панелі БФП. Якщо ви відправляєте декілька документів, всі вони будуть тимчасово зберігатись в системній скриньці “Защищенная печать”» з єдиними настройками ID і пароля. Натисніть «ОК», налаштуйте інші параметри друку (дуплекс, фінішна обробка та ін.) і відправте документ на друк.

Дії на панелі БФП: у головному меню натисніть на клавішу “Ящик пользователя” і в цьому меню виберіть “Система” і далі “Защищенная печать”. Введіть ID і пароль, задані при відправці документа на друк. Ви побачите всі документи, відправлені з налаштуванням захищеного друку для вказаного ID. Виберіть потрібний документ (або всі) і натисніть кнопку «Друк».
Документ(и) будуть негайно роздруковані.

Увага! Стандартний термін зберігання документів в системній скриньці “Защищенная печать” = 24 години (налаштовується в режимі адміністратора).

Спочатку про те, що об’єднує. Обидві моделі були розроблені, щоб задовольнити специфічні вимоги і бізнес-процеси корпоративних замовників з особливим акцентом на мобільність і зручність використання. Завдяки сучасній конструкції і застосуванню передових технологій, ці БФП забезпечують гідну якість друку, відповідну сформованим усталеним вимогам.

Разом з тим, хочеться особливо підкреслити, що офісна система bizhub C227 призначена в основному для друку стандартної офісної продукції на папері щільністю 80-90 г / м2, і саме на таких матеріалах можна гарантувати заявлені ресурси обладнання, запасних частин і матеріалів, а також збереження якості друку при рекомендованої періодичності обслуговування.

Постійне використання щільних паперів, включаючи фактурні і крейдовані, пластикових плівок і інших матеріалів, не призначених для лазерного друку, може істотно знизити ресурс деталей і матеріалів, збільшуючи витрати на друк.

Однак, якщо в організації планується друк маркетингових матеріалів та інших робіт, до яких пред’являються підвищені вимоги до якості повнокольорових зображень, ми рекомендуємо придбати повнокольорове БФП bizhub C258, якість друку якої перевершує вимоги до офісної техніки, недарма власники салонів оперативної поліграфії нарекли bizhub C258 “БФП з поліграфічним ДНК “.

Формальна відмінність технічних параметрів наведена в таблиці

 
bizhub C227 bizhub C258
Швидкість друку (А4/А3) 22 / 14 стор./хв. 25 / 15 стор./хв.
Роздільна здатнісь друку 1800 x 600 dpi 1800 x 600 dpi; 1200 x 1200 dpi
Середнє навантаження 10 000 стор./міс. 13 000 стор./міс.
Максимальне навантаження 19 000 стор./міс. 80 000 стор./міс.
Формат паперу A3 SRA3
Щільність паперу 60 – 256 г/м2 52 – 300 г/м 2
Стандартний запас паперу 500+500+100= 1100 арк. 500+500+150= 1150 арк.
Максимальний запас паперу 3 600 арк. 6 650 арк.
Ресурс Чорного тонера 24 000 28 000
Ресурс кольорових тонерів 21 000 26 000
Ресурс Чорного фотобарабана 80 000 90 000
Ресурс кольорових фотобарабанів 70 000 55 000
Вимогливість до паперу Висока Середня
Відтворення напівтонів Среднє Відмінне
Кольоровий охват Нижче Вище
Панель управління 7” резистивна 9” ємнісна
Габарити (ШхГхВ) 585 × 660 × 735 мм 615 × 685 × 771 мм
Вага 72 кг 85 кг

Разом з оригінальними (виробництва Konica Minolta) картридж-тубами TN-324 компанія Глорія пропонує ліцензійні (сумістні) картридж-туби відомого японського виробника TOMOEGAWA  для використання в БФП

 • Konica Minolta bizhub C258 / C308 / C368;
 • Develop ineo +258 / +308 / +368;
 • Konica Minolta bizhub C454e / C554e;
 • Develop ineo +454e / +554e / тип TN512C.

В таблиі нижче наведено порівняння вартості оригінальних (Konica Minolta) і сумістних (Tomoegawa) картридж-туб.

Клацніть по артикулу, щоб перейти до повного опису товара.

Konica Minolta Tomoegawa
Артикул Цена Артикул Цена
Black (Чорний) A8DA150 1 515₴ PM337M.579K 1 171₴
Cyan (Блакитний)
A8DA450 3 876₴ PM337M.514C 2 129₴
Magenta (Пурпуровий) A8DA350 3 876₴ PM337M.514M 2 129₴
Yellow (Жовтий) A8DA250 3 876₴ PM337M.514Y 2 129₴

Оборудование

Оплата праці від 5000 грн (ставка + відсоток від продажів)

Вимоги:

– Відповідальне ставлення і бажання працювати;

– Впевнений користувач ПК;

– Знання офісної техніки (буде перевагою);

– Бажання вдосконалюватися, і вчитися новому;

– Досвід в сфері тендерних закупівель (буде перевагою).

Основні завдання:

– Спілкування з покупцями, визначення їх потреб і продаж товару;

– Виписка рахунків, укладання договорів;

– Участь у тендерах (електронні торги).

Надсилайте свої резюме на e-mail: office@gloria.com.ua або факсом 536-12-38 (автомат) із зазначенням вакансії (Менеджер прямих продажів).

Після завантаження паперу в касету необхідно щільно притиснути напрямні до заднього і бічних торців паперу. Якщо папір буде вільно лежати між напрямними, може статися перекіс і застрягання під час його подавання з касети.

Перемикач форматів паперу (Metric / Inch) всередині універсальної касети знаходиться в неправильному положенні. При використанні паперу метричних форматів (А3, А4, А5) встановіть його в положення – Metric. ·

Аркуш паперу може впасти під універсальну касету. Витягніть касету повністю назовні і дістаньте папір, яка може перебувати всередині машини за задньою стінкою універсальної касети.

Перемикач форматів паперу (Metric / Inch) всередині універсальної касети знаходиться в неправильному положенні. При використанні паперу метричних форматів (А3, А4, А5) встановіть його в положення – Metric.

Аркуш паперу може впасти під універсальну касету. Витягніть касету повністю назовні і дістаньте папір, яка може перебувати всередині машини за задньою стінкою універсальної касети.

Оплата труда от 10000 грн.

Требования:

 • ответственное отношение и желание работать;
 • желателен опыт работы;
 • знания технического английского;
 • желание совершенствоваться, и учится новому.

Обязанности:

 • Общение с покупателями по техническим проблемам;
 • выполнение ремонтных работ;
 • выписка актов и заполнения программы учета;
 • изучение технической документации по новой технике.

Присылайте свои резюме на e-mail: office@gloria.com.ua с указанием вакансии (Мастер по ремонту оргтехники).

Оплата праці від 6000 грн.
вимоги:
– Уважність, відповідальність, бажання працювати;
– Користувач ПК;
Основні завдання:
– Завантаження і вивантаження товару;
– Прийом товару;
– Упаковка товару за накладними для відправки одержувачу;
– Проведення інвентаризації

Надсилайте свої резюме на e-mail: office@gloria.com.ua із зазначенням вакансії (Комірник).

 • Принт-сервер Wavlink представляє собою мережевий USB сервер, який забезпечує під’єднання bizhub 226 до мережі Ethernet через порт USB 2.0.

  Дане рішення дозволяє:

  • — Здійснювати мережевий друк документів з операційних систем  Windows и MacOS;
  • — Оптимізувати процеси друку та сканування на БФП без мережевого інтерфейсу, розширюючи таким чином їх функціонал можливістю роботи в мережі;
  • — Ефективно використовувати можливості БФП, підвищуючи мобільність та зручність користування.

  .

У брошурі bizhub 227 серед перерахованих функцій друку значиться “друк на копіювальному папері”. Цей буквальний переклад з англійської “carbon copy print” вимагає уточнення.

Дана функція насправді означає можливість друкування одного документа на різних носіях (папері), завантажених в різні лотки апарату. Саме так пояснюється в довідковій інформації драйвера принтера: “The same document is printed repeatedly using the multiple paper trays selected”.

Завдання: необхідно надрукувати декілька примірників документу на папері різної якості або кольорів. Наприклад, транспортна компанія приймає від постачальника вантаж для відправки клієнтові. Кур’єру транспортної компанії передається комплект документів, який містить кілька примірників: для клієнта (на якісному папері), для постачальника (підписати у клієнта і повернути постачальнику – на папері блідо-жовтого кольору) і, нарешті, для внутрішньої звітності (на папері для вторсировини) .

Рішення: функціонал драйвера bizhub 227 дозволяє відправляти на друк документи «одним кліком», налаштувавши функцію «Під копірку» / «Carbon Copy».

Реалізація: в закладці драйвера “Основн.” змініть стандартне налаштування лотка “Авто” на “Лоток1” (з нього буде подаватись папір для 1-го екземпляру). Далі, в закладці драйвера “Режим обложки” поставте галочку напроти “Копия, полученная через…” і у спливаючому вікні задайте лотки для паперу для 2-ї і 3-ї копії, наприклад, “Лоток2” і “Лоток ручн. подачи”.

Налаштування драйвера принтера “Защищенная печать” (в оригіналі – “Secure Print”) доступна для МФУ Konica Minolta bizhub, починаючи з моделі bizhub 227 монохромної лінійки і bizhub C227 повнокольорової.

Призначення: друкування документів в присутності відправника.

Проблема: необхідно надрукувати конфіденційний документ на “коридорному” БФП.

Рішення: стандартний функціонал Secure Print (конфіденційне / захищене / безпечне друкування) дозволяє почати
друк документів тільки після введення пароля з панелі управління МФУ.

Як це зробити: при активації функції “Защищенная печать” документам присвоюється ID і пароль, і вони зберігаються в системній скринці «Защищенная печать» на жорсткому диску БФП. Так як для початку друкування документів необхідно ввести задані відправником ID і пароль, документи не будуть роздруковані до тих пір, поки відправник не запустить процес друку з панелі БФП. Пристрій надрукує документи в присутності відправника, що вбереже інформацію від сторонніх очей. Цей спосіб друку чудово підходить для безпечного друкування конфіденційних документів.

Дії при відсиланні на друк: в закладці драйвера принтера «Основн.» виберіть метод виведення “Защищенная печать”. Вікно «Настройки пользователя» відкриється автоматично. Введіть ID і пароль, які згодом необхідно буде ввести з панелі БФП. Якщо ви відправляєте декілька документів, всі вони будуть тимчасово зберігатись в системній скриньці “Защищенная печать”» з єдиними настройками ID і пароля. Натисніть «ОК», налаштуйте інші параметри друку (дуплекс, фінішна обробка та ін.) і відправте документ на друк.

Дії на панелі БФП: у головному меню натисніть на клавішу “Ящик пользователя” і в цьому меню виберіть “Система” і далі “Защищенная печать”. Введіть ID і пароль, задані при відправці документа на друк. Ви побачите всі документи, відправлені з налаштуванням захищеного друку для вказаного ID. Виберіть потрібний документ (або всі) і натисніть кнопку «Друк».
Документ(и) будуть негайно роздруковані.

Увага! Стандартний термін зберігання документів в системній скриньці “Защищенная печать” = 24 години (налаштовується в режимі адміністратора).

Спочатку про те, що об’єднує. Обидві моделі були розроблені, щоб задовольнити специфічні вимоги і бізнес-процеси корпоративних замовників з особливим акцентом на мобільність і зручність використання. Завдяки сучасній конструкції і застосуванню передових технологій, ці БФП забезпечують гідну якість друку, відповідну сформованим усталеним вимогам.

Разом з тим, хочеться особливо підкреслити, що офісна система bizhub C227 призначена в основному для друку стандартної офісної продукції на папері щільністю 80-90 г / м2, і саме на таких матеріалах можна гарантувати заявлені ресурси обладнання, запасних частин і матеріалів, а також збереження якості друку при рекомендованої періодичності обслуговування.

Постійне використання щільних паперів, включаючи фактурні і крейдовані, пластикових плівок і інших матеріалів, не призначених для лазерного друку, може істотно знизити ресурс деталей і матеріалів, збільшуючи витрати на друк.

Однак, якщо в організації планується друк маркетингових матеріалів та інших робіт, до яких пред’являються підвищені вимоги до якості повнокольорових зображень, ми рекомендуємо придбати повнокольорове БФП bizhub C258, якість друку якої перевершує вимоги до офісної техніки, недарма власники салонів оперативної поліграфії нарекли bizhub C258 “БФП з поліграфічним ДНК “.

Формальна відмінність технічних параметрів наведена в таблиці

 
bizhub C227 bizhub C258
Швидкість друку (А4/А3) 22 / 14 стор./хв. 25 / 15 стор./хв.
Роздільна здатнісь друку 1800 x 600 dpi 1800 x 600 dpi; 1200 x 1200 dpi
Середнє навантаження 10 000 стор./міс. 13 000 стор./міс.
Максимальне навантаження 19 000 стор./міс. 80 000 стор./міс.
Формат паперу A3 SRA3
Щільність паперу 60 – 256 г/м2 52 – 300 г/м 2
Стандартний запас паперу 500+500+100= 1100 арк. 500+500+150= 1150 арк.
Максимальний запас паперу 3 600 арк. 6 650 арк.
Ресурс Чорного тонера 24 000 28 000
Ресурс кольорових тонерів 21 000 26 000
Ресурс Чорного фотобарабана 80 000 90 000
Ресурс кольорових фотобарабанів 70 000 55 000
Вимогливість до паперу Висока Середня
Відтворення напівтонів Среднє Відмінне
Кольоровий охват Нижче Вище
Панель управління 7” резистивна 9” ємнісна
Габарити (ШхГхВ) 585 × 660 × 735 мм 615 × 685 × 771 мм
Вага 72 кг 85 кг

Разом з оригінальними (виробництва Konica Minolta) картридж-тубами TN-324 компанія Глорія пропонує ліцензійні (сумістні) картридж-туби відомого японського виробника TOMOEGAWA  для використання в БФП

 • Konica Minolta bizhub C258 / C308 / C368;
 • Develop ineo +258 / +308 / +368;
 • Konica Minolta bizhub C454e / C554e;
 • Develop ineo +454e / +554e / тип TN512C.

В таблиі нижче наведено порівняння вартості оригінальних (Konica Minolta) і сумістних (Tomoegawa) картридж-туб.

Клацніть по артикулу, щоб перейти до повного опису товара.

Konica Minolta Tomoegawa
Артикул Цена Артикул Цена
Black (Чорний) A8DA150 1 515₴ PM337M.579K 1 171₴
Cyan (Блакитний)
A8DA450 3 876₴ PM337M.514C 2 129₴
Magenta (Пурпуровий) A8DA350 3 876₴ PM337M.514M 2 129₴
Yellow (Жовтий) A8DA250 3 876₴ PM337M.514Y 2 129₴

связаться с нами

Если у Вас возникли какие – либо вопросы, связанные:

 • - с параметрами, характеристиками или подбором необходимой под Ваши требования офисной техники;
 • - с совместимостью или качеством приобретаемых расходных материалов;
 • - с техническими проблемами или вызовом сервисного инженера для ремонта офисной техники;

Пожалуйста, позвоните или напишите нам, и наши специалисты с радостью ответят на Ваши вопросы и помогут решить стоящие перед Вами задачи.