Офісна техніка,
витратні материали,
сервіс

Ділерам

В наш час, офісна техніка є невід’ємною складовою більшості бізнес-процесів. Потужна інфраструктура нашої компанії дозволяє задовольнити всі потреби, як малого бізнесу, так і величезних корпоративних клієнтів. Максимально оперативно реагувати на будь-які сигнали наших партнерів, що, в свою чергу, сприяє формуванню позитивного іміджу і довгострокових партнерських відносин.

Компанія Глорія має розвинену дилерську мережу, практично по всіх регіонах України.

ГОЛОВНИЙ і ОСНОВНИЙ спектр продукції :

  • IPS® – Тюнери для КМА і принтерів.
  • IMEX (Японія) – тонер для КМА та лазерних принтерів.
  • Термоплівки Литва-SUPER для КМА та лазерних принтерів виробництва ЛИТВИ.
  • Термоплівки для КМА та лазерних принтерів ТМ IPS.
  • Mitsubishi Chemicals (Японія) – фотоциліндра і тонер для КМА та лазерних принтерів.
  • TOMOEGAWA (Японія / США) – тонер для КМА та лазерних принтерів.
  •  KUROKI (Тайвань) – леза (чистячи і дозуючі) для КМА і принтерів.
  • ALP (AlphaChem – Корея) – фотоциліндра для лазерних принтерів.
  • DIC (OEM Type) – фотоциліндра для лазерних принтерів

Так як ми є офіційним дистриб’ютором і авторизованим сервісним центром KONICA MINOLTA ми можемо запропонувати цікаві ціни на техніку і запчастини KONICA MINOLTA.

Тонери, девелопери та запасні частини для копіювальної техніки і принтерів цих фірм відомі своєю високою якістю і помірними цінами. Для наших партнерів ми пропонуємо інформаційну підтримку, регулярні інформаційні розсилки, які проводить компанія серед клієнтів, а також маркетингову підтримку, систему знижок, програми підтримки дилерів.

Досвід і кваліфікація компанії Глорія ЛТД дозволяють співпрацювати з нами:

зручно-контактуючи лише з одним постачальником, наші клієнти отримують широкий спектр продукції за цінами виробників

просто – від наших клієнтів потрібно всього лише сформувати замовлення на поставку продукції, вирішення всіх подальших завдань ми беремо на себе. Фахівці Компанії Глорія ЛДТ можуть виконати роботи по підбору обладнання по заданим технічним параметрам.

вигідно – ми економимо кошти наших клієнтів за рахунок надання найновіших інноваційних продуктів від провідних виробників в цій сфері.

Як стати дилером?

Стати дилером «Компанії Глорія» може будь-яка компанія, зацікавлена ​​в надійного постачальника витратних матеріалів, комплектуючих і оргтехніки.
Дилерам і гуртовим клієнтам компанії ми пропонуємо скористатися повним комплексом послуг з придбання, доставку та сервісної підтримки оргтехніки та комп’ютерної периферії.
Для початку співпраці, необхідно заповнити анкету, наведену нижче і відправити її нам (натиснувши на кнопку “відправити анкету”).

Після реєстрації Ви отримаєте доступ до прайсу дилера. Вхід для ділерів

Після отримання вашого листа, протягом дня з вами зв’яжеться менеджер відділу дистрибуції і відповість на всі ваші запитання.
Поля з позначкою * обов’язкові для заповнення.