Економічна експлуатація БФП. Частина 1
Шановні Замовники і Партнери!
Ми починаємо публікацію циклу статей, присвячених питанням економічної експлуатації багатофункціональних пристроїв. Від простого – до повного комплексного рішення. Скористайтеся порадами фахівців компанії Глорія і результати не змусять довго чекати.
Економічна експлуатація багатофункціональних пристроїв
НУЛЬОВИЙ етап. Ризикований.
Перше, що приходить на думку – це використання сумісних (неоригінальних) витратних матеріалів та перезаправлених картриджів. Це дійсно так, якщо мова йде про недорогі пристрої вхідного рівня, особливо формату А4. Але при експлуатації більш потужних і, як наслідок, дорожчих БФП використання матеріалів, не рекомендованих виробником, зв’язане з ризиком пошкодження складного друкуючого механізму, погіршення якості друкування та втрати гарантії виробника. Тому надалі питання економічної експлуатації будемо розглядати на прикладі справді багатофункціональних пристроїв класу Premium та Premium+ (за термінологією Konica Minolta).
ПЕРШИЙ етап. Без додаткових вкладень.
Для реалізації необхідні лише непохитна воля керівництва і відповідна кваліфікація IT-адміністратора.
1. «Захищений друк» як стандарт
Якщо в драйвері принтера призначити стандартним метод виведення «Захищений друк», обсяг друкування загалом знизиться приблизно на 5%.
Сутність методу
Друкування відправлених з комп’ютера робіт необхідно ініціювати з панелі управління БФП, ввівши ID і пароль, ідентичні введеним в драйвері принтера. Відправлені в режимі «Захищений друк» роботи будуть зберігатись в спеціальному системному ящику протягом заданого адміністратором БФП періоду часу, (стандартно – 1 добу).
[tds_council]
Як виникає економія?
Як відомо, лінощі – основна рушійна сила. Якщо документ відразу ж не роздрукувати, про нього можна буде забути, передумати друкувати (особливо, якщо документ особистого характеру), нарешті, знайти помилку в його файлі. Згадайте випадки, коли роздруковані аркуші переглядаються і відразу ж викидаються у сміттєвий кошик. До того ж, зникне купа роздрукованих і нікому не потрібних аркушів, які накопичуються у приймальному лотку в кінці робочого дня.
[/tds_council] [tds_warning]Додаткові переваги
- Ви надрукуєте документ, підійшовши до БФП у зручний для вас час;
- Він не загубиться у купі надрукованих аркушів приймального лотка;
- Його випадково не стягне колега разом із своїм документом;
- Крім вас, його ніхто не зможе побачити і прочитати.
Можливі недоліки
Для ініціювання друку з панелі управління необхідно виконати кілька маніпуляцій:
- Знайти скриньку «Захищений друк», ввести ID і пароль та відкрити її;
- Виділити завдання, натиснути на «Друк» і потім на клавішу «Старт».
[/tds_note]
Завантажити ілюстрований посібник з Захищеного друкування
Запитання та відгуки надсилайте на vmo@gloria.com.ua